90lı yılların popüler dizisi Twin Peaks yeni seon bölümleriyle geliyor

90lı yılların popüler dizisi Twin Peaks yeni seon bölümleriyle geliyor

Twin Peaks, 27 yıl aradan sonra yeni sezonuyla Amerika yayınından bir gün sonra 22 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22.30’da FX ekranlarında başlıyor.

A+A-

90’lı yılların en popüler yapımlarından David Lynch dizisi Twin Peaks, 27 yıl aradan sonra yeni sezonuyla Amerika yayınından bir gün sonra 22 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22.30’da FX ekranlarında.

David Lynch efsanesi Twin Peaks, ilk iki sezon tekrar bölümleriyle Nisan ayı boyunca FX izleyenleriyle buluşmuştu. Dizinin tam 27 yıl sonra çekilen yeni sezonu ise Amerika yayınından bir gün sonra 22 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22.30’da FX ekranlarında hayranları ile buluşacak.

Twin Peaks'in yönetmen koltuğunda efsane isim David Lynch oturuyor. Kyle MacLachlan'ın da dahil olduğu orijinal kadronun yer alacağı diziye yeni sezonunda Monica Belluci, Eddie Vedder, Jim Belushi, Tim Roth, ve Naomi Watts gibi usta isimler de katılıyor. Önceki sezonlara göre biraz daha karmaşık, gizemli ve her zamankinden daha anlaşılmaz bir hal alacak olan Twin Peaks'in yeni bölümlerinde, 27 yıl ardından yine aynı kasabada gerçekleşen bir cinayetin arkasındaki sır perdesi aralanmaya çalışılacak.

Twin Peaks, 3. sezon bölümleriyle 22 Mayıs’tan itibaren her Pazartesi akşamı saat 22.30’da FX ekranlarında.