Aç Kapıyı Çok Fenayım Vizyona Giriyor

Aç Kapıyı Çok Fenayım Vizyona Giriyor

'Aç Kapıyı Çok Fenayım' izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

A+A-

Romantik komedi türündeki 'Aç Kapıyı Çok Fenayım' izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmde bir grup arkadaşın başından geçen olaylar anlatılıyor.

Geçirdikleri bir geceden sonra yaşadıklarını hatırlamayan bir grup arkadaşın başından geçenleri komik bir şekilde anlatan Aç Kapıyı Çok Fenayım izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 

´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminin konusu: Çok başarılı bir senarist olan Oğuz, kariyerinin en tepesindeyken ani bir kararla yaşam kaynağı olan senaristliği bırakır.Oğuz, tek dert ortağı ve üst komşusu eski ünlü bir yönetmen olan Ertem’le sırlarını paylaşmaktadır. Oğuz ve arkadaşları, hayatlarında her şey kötü giderken hatırlamadıkları bir gün geçirirler ve aniden evde uyanırlar. Gecenin nerede ve nasıl geçtiği ile ilgili hiçbir fikirleri yoktur; ama hepsinin işleri bir anda açılır, üst üste teklifler gelmeye başlar. Hatırlamadıkları gece sonucu bütün hayatları değişir.

Filmin yönetmenliğini Kenan Öztürk yaparken senaryosu ise Oğuzhan Yıldız´a ait.

Romantik Komedi filminin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Yıldız, Dost Elver, Burçin Abdullah, Serkan Şengül, Gözde Mukavelat gibi isimler rol alıyor.

´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filmi 28 Nisan´da sinema salonlarındaki yerini alacak.