Acer, Spin 1'in En Yeni Üyesini Tanıttı

Acer, Spin 1'in En Yeni Üyesini Tanıttı

Dünyanın en büyük bilgisayar firmaları arasında yer alan Acer, son ürünü Spin 1'in en yeni üyesini tanıttı.

A+A-

Dünyanın en büyük bilgisayar firmaları arasında yer alan Acer, son ürünü Spin 1'in en yeni üyesini tanıttı. Firma, yeni ürünü ile esnek bilgisayar kullanımı ve şık tasarımı biraraya getirdi. Spin 1, ultra ince, ultra hafif ve ultra şık tasarımıyla göz doldurdu.

Acer'in son bilgisayarı Spin 1, hafifliği, inceliği ve şıklığı ile oldukça ilgi çekti. Spin 1, hareket halinde iken yaratıcılığa ihtiyaç duyan herkes de için mükemmel bir seçim olarak açıklandı.

SPİN 1, DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR EKRANLA GELDİ

Acer'in son ürünü olan bilgisayar, 11.6 inç dönüştürülebilir ve oldukça şık bir metal kasa ile Full HD ekrana sahip. Hafifliği ile kolay  taşınabilir cihaz olan Spin1,  hareket halinde olan kullanıcılar için Acer Active Stylus aracılığı ile Windows Ink'i de destekliyor.

Acer Spin 1, gücünü Intel® Pentium® veya Intel® Celeron® işlemcilerden alıyor. Spin 1, kullanıcılar için oyun, iş, paylaşım ve çizim gibi alanlarda iyi bir performans sunuyor.

SPİN 1'İN SON ÜYESİ

Acer tarafından tanıtımı yapılan Spin 1 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlarının en yeni üyesi, tümü ile metal, şık bir kasaya sahip.  Cihaz, Windows 10 işletim sistemi kullanıyor. Oldukça hafif olan cihaz, kolay taşınabilir ve hareket halindeki kullanıcılar için Acer Active Stylus aracılığı ile Windows Ink'i de destekliyor.

SADECE 1,25 KİLOGRAM AĞIRLIĞINDA

Acer Spin 1'in son üyesi sadece 1.25 kilogram ağırlığında ve 14 milimetre kalınlığında. Cihazın kasası, en yeni Intel® Pentium® veya Intel® Celeron® işlemcilerine sahip, 4 GB DDR3L belleği ve tercihe göre, 32 / 64 / 128 GB eMMC depolama özelliklerine sahip. IPS teknolojisi barındıran, 11.6 inç Full HD dokunmatik ekranı bulunan cihaz, canlı renkleri 178 derece görüntüleme açısında sergiliyor.

SEKİZ SAATLİK PİL ÖMRÜ

Spin 1'in en yeni üyesinde, sekiz saat pil ömrü bulunuyor. Bu özellik kullanıcılara, dört çok yönlü mod (dizüstü bilgisayar, ekran, tablet ve çadır) ile tüm gün çalışma, oyun oynama, paylaşım veya çizim yapma olanağı veriyor.

Acer Spin 1, kullanıcı deneyimini gerçek manada geliştirmek için üstün donanım ve yenilikçi özellikleri bir araya getirdi. Tüm modellerde, Windows 10'u destekleyen Precision Touchpad, kullanıcıların parmak uçları ve hareketlerinin doğru takibi sayesinde daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor.

Spin 1, daha karmaşık projelerde yardımcı olmak için doğal bir kağıt-kalem kullanım deneyimi de sağlıyor. Spin 1, ekrana düzgün ve doğrudan giriş imkanı sunan Acer Active Stylus aksesuarıyla çalışmaya hazır. Kullanıcılar Windows Ink'le düşüncelerini çabucak eyleme dönüştürebilir, fikirlerini hızla kaydedebilir.

Spin 1, 802.11ac 2x2 teknolojisiyle hızlı ve güvenilir kablosuz bağlantısı sayesinde, geleneksel 802.11n 2x2 cihazlara oranla üç kata kadar daha hızlı indirme olanağı sağlıyor. Cihazda ayrıca uzun süre ekran başında kalmaktan kaynaklanan göz yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olan Acer BluelightShield özelliği de yer alıyor.

HER İKİ YANDA HOPARLÖR

Spin 1'deki hoparlörler, Acer TrueHarmony teknolojisi barındırıyor ve cihazın her iki yanda yer alıyor. Spin1'deki ses kanalları, her modda en iyi ses kalitesini garanti edebilmek için otomatik olarak değişiyor ve görüntülü sohbet için bir HD web kamerası ile eşleştirilmiş halde. Cihazdaki ilave bağlantı seçenekleri arasında, Bluetooth 4.0, USB 3.1 ve USB 2.0 bağlantı noktaları, HDMI bağlantı noktası ve microSD kart yuvası bulunuyor.

Acer Spin 1, Temmuz ayından itibaren ilk olarak Kuzey Amerika'da 300 dolar fiyatla satışa sunulacak. Cihazın Türkiye'de hangi, tarihte ve ne kadarlık fiyatla satılacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler