Acer'ın yeni Predator XB2 serisi monitörleri satışa çıktı

Acer'ın yeni Predator XB2 serisi monitörleri satışa çıktı

Yenilikçi oyun monitörlerinde dünya çapında lider olan Acer’ın yeni oyun monitörleri Türkiye’de!

A+A-

240Hz yenileme oranı ile çarpıcı bir hıza sahip 25 ve 27 inç düz ekranlı iki Predator XB2 Serisi ile oyuncular sınırlarını test edebilecekler! Keskin köşeli parlak siyah çerçeveleri ve cesur kırmızı vurgularıyla yırtıcı bir görünüme sahip olan bu yeni iki model,ultra oyun deneyimi için NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisini barındırıyor.

Yeni Predator XB2 Serisi - Ultra hızlı 240Hz yenileme oranı

Predator XB2 Serisi her açıdan hızlı ve turnuva seviyesinde yoğunluklar için üretilmiştir. NVIDIA® ULMB™ teknolojisi, hızlı 1ms yanıtlama süresive hızlı 240Hz yenileme oranına sahip olan24.5 inç Predator XB252Q ve 27 inç Predator XB272 hızlı aksiyonlar, keskin kenarlar ve çarpıcı geçişlerle bulanıklık veya gölgelenmeolmadan olağanüstü gerçekçi bir oyun deneyim sunar.

Full HD 1080p çözünürlük ve 100M:1kontrast oranı ile üstün görüntü kalitesi sunan Predator XB2 serisi iki adet 2W hoparlör ile birlikte temin edilir.

ZeroFrame tasarımı çoklu monitör kurulumları için idealdir ve ergonomik tasarımlı bir stand oyuncuların -5 ila 20 derece eğim, +45 ila -45 derece dönüş, saat yönünde 90 dereceye kadar eksen ve 4.5 inçe (115 mm) kadar yükseklik ayarı yapabilmelerine izin verir. Monitörler masa alanından maksimum tasarruf amacıyla VESA duvar montajı için ayaklarından kolayca ayrılabilirler ve bir kablo tutucu masanın dağınık olmasını önler.

Tümüyle yeni Predator modelleri

GameView teknolojisi ile donatılan cihazlar sayesinde oyuncular ekran üstü kumanda menüsünü kullanmak zorunda kalmadan oyun içi ayarları yapmak için üç özelleştirilebilir ekran profili arasında hızlıca geçiş yapabilirler, bu da kendilerine her saniyenin bile önemli olduğu anlarda ciddi bir avantaj sağlar. Özel ayarlar içerisinde ise karanlıktaki tehditlerin açıkça görülebilmesi için dark boost (siyah seviyesi ayarı), nişan almadan yapılan atışlar için nişan noktası yardımı ve ekran üzerinden yenileme oranının seçilebilmesi bulunmaktadır.

Acer EyeProtect teknolojisini barındıran yeni monitörler gözlerin titreşimli görsellerden, ekran parlaklığından, mavi ışık emisyonundan ve aşırı aydınlatmadan korunması için titreşim önleme, mavi ışık filtresi, ComfyView ve düşük karartma teknolojilerinden yararlanır ve uzun oyun oturumlarında göz yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olur. Güçlü bağlantı seçenekleri arasında HDMI, DisplayPort v1.2 ve bir USB 3.0 merkezi (1 yukarı/4 aşağı) bulunmaktadır.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Predator XB252Q Türkiye’de 799 $'dan başlayan fiyatlarla, Predator XB272 ise 959$'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.