Adamlar grubu Yerli Yerinde ile müzik severlerle buluşuyor

Adamlar grubu Yerli Yerinde ile müzik severlerle buluşuyor

Adamlar grubu 28 Ekim’de yeni sezonun yerel sahneyi bir araya getiren serisi Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde ile müzik severlerle buluşuyor

A+A-

Alternatif müzik sahnesinin güçlü isimlerinden Adamlar 28 Ekim’de yeni sezonun yerel sahneyi bir araya getiren serisi Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde ile müzik severlerle buluşuyor.

Yayınladığı ilk albümleri "Eski Dostum Tankla Gelmiş" ile dikkat çeken, renkli performanslarıyla tanınan alternatif müzik sahnesinin son yıllarda en güçlü çıkışını yapan isimlerinden olan Adamlar, yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısı ve izleyiciyi içine alan mimarisiyle dünyanın sayılı konser salonlarından biri olarak kabul edilen Volkswagen Arena’da sahne alacak.

Volkswagen Arena, Yerli Yerinde konser serisinin ilk etkinliğinde, aynı akşam Mor ve Ötesi, Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Deniz Tekin’i de ağırlayacak.

Sonbahar ve kış aylarında da devam edecek Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde serisinin avantajlı dönem etkinlik biletleri Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.comüzerinden satın alınabiliyor.

Avantajlı dönemde saha içi bilet fiyatı 55 TL, tribün bilet fiyatları ise 65 TL’den satışa sunuldu.

Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’nin arkadaş paketi uygulaması ile etkinliğe iki kişi katılacak müzikseverler ekstra indirimden faydalanabiliyor. Bi’ Sana Bi’ Bana seçeneği ile saha içi biletler iki kişi için 100 TL’den satılıyor