Adele 30 ismini taşıyan albümünü duyurdu

Adele 30 ismini taşıyan albümünü duyurdu

Adele, bugün sosyal medyada paylaştığı mesajda, “Bu süreçte kendimle ilgili birçok şaşırtıcı gerçeği öğrendim. Duygularımı yeniden bulmuş gibi hissediyorum. Hayatımda hiç bu kadar huzurlu hissetmediğimi söyleyebilirim dedi.

A+A-

İngiliz şarkıcı Adele, altı yıl aradan sonra yeni albümünü çıkarıyor.

“30” ismini taşıyan albüm, 19 Kasım’da piyasada olacak.

Adele, bugün sosyal medyada paylaştığı mesajda, “Bu süreçte kendimle ilgili birçok şaşırtıcı gerçeği öğrendim. Duygularımı yeniden bulmuş gibi hissediyorum. Hayatımda hiç bu kadar huzurlu hissetmediğimi söyleyebilirim. Ve sonunda bu albümü çıkarmaya hazırım,” ifadelerine yer verdi.

Albümün, ileride oğlunun, boşanma sürecini anlamasına yardımcı olmasını umduğunu ifade eden Adele, “Yirmili veya otuzlu yaşlarındayken, bu albüm aracılığıyla ona, benim kim olduğumu ve neden kendi mutluluğum uğruna tüm hayatını mahvetmeyi seçtiğimi açıklamak istedim. Bu durum onu bazen gerçekten mutsuz etti. Ve bu benim için iyileşip iyileşmeyeceğimi bilmediğim gerçek bir yara” ifadelerini kullandı.

Adele’in 4. albümünün ilk teklisi olan “Easy On Me”, 15 Ekim’de yayımlanacak.

15 Grammy ödülü olan Adele, daha önce de albümlerine, şarkılarını yazdığı dönemdeki yaşını isim olarak vermişti.

33 yaşındaki şarkıcı, 2009’taki ilk albümünü “19”, 2011’deki ikincisini “21” ve  2015’teki son albümünü “25” olarak isimlendirmişti.

Adele ile Simon Konecki’nin evliliği bu yılın başlarında sona ermişti. Adele’in 9 yaşında Angelo isminde bir oğlu var.

Önceki ve Sonraki Haberler