Ahu Türkpençe 'Patates'oyunu  tiyatro severler buluşuyor.

Ahu Türkpençe 'Patates'oyunu tiyatro severler buluşuyor.

Ünlü oyuncu Ahu Türkpençe, kendi yazdığı tiyatro oyunu ‘Patates’ ile seyirci karşısına çıkıyor.

A+A-

Ünlü oyuncu Ahu Türkpençe, kendi yazdığı tiyatro oyunu ‘Patates’ ile seyirci karşısına çıkıyor. Ahu Türkpençe’nin kaleme aldığı ve başarılı oyuncu Orçun İynemli’yle birlikte oynadığı “Patates”, Gergedan Yapım tarafından tiyatro severler buluşuyor.

Gergedan Yapım'ın, 2017 sezonunun yeni projelerinden biri olan “Patates” ile aşkın ve intikamın en komik halini tiyatro sahnesine taşıyor. Ünlü oyuncu Ahu Türkpençe ve Orçun İynemli'nin birlikte oynadıkları tek perdelik komedi oyunu ‘Patates’, 23 Aralık Cumartesi saat 20:00’de Artı Sahne Mecidiyeköy’de prömiyerini gerçekleştirecek.

En Komik ‘Patates’i Ahu Türkpençe Yazdı

Yeni boşanan çift, taşınırken nakliye şirketinin eşyaları karıştırması sonucunda evde koliler arasında boşanmanın suçlusunu aramaya başlar ve ortalık kızışır. Oyunun merak uyandıran kısmı ise intikamın mı aşkın mı kazanacağı sorusu.

“Bir kadın ve bir erkek daha yeni boşanmışlardır. Ama yazık kadına, seviyor sanki hala erkeği. Taşınırken nakliye şirketi eşyaları karıştırdığı için şimdi boş evde koliler arasında eşyaları ayırıyor, bir yandan da boşanmanın suçlusunu arıyorlar. Ortam kızışıyor ve sonunda intikam yeminleri ediliyor. Ama yazık adama, kadının intikamı acı olur bilmiyor sanki. Bu ilişki kurtulur mu? Yeniden aşk ateşi sarar mı kadınla adamı? Peki ilişkide erkeklerin bilmesi gereken ve kadınların hiç söylemediği en önemli sırlar nedir? İntikam mı kazanacak yoksa aşk mı?