Ailecek şaşkınız'ın şarkısı için klip çektiler

Yılın en iddialı komedi filmlerinden ‘Ailecek Şaşkınız’ vizyona geri sayarken filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, hayranlarına muhteşem bir sürpriz yaptı.

Her filmlerinde oyunculuk performanslarıyla olduğu kadar, söyledikleri şarkılarla da konuşulan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, 2 Mart’ta TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona girecek filmleri için bu kez Burhan Çaçan’ın yıllar önce söylediği ‘Yaradana Kurban’ı A Capella Boğaziçi grubuyla birlikte cover yaptı. Canan Özgür ,Cansın Hazan Bayrak, Recep Gül, Fehmi Cesur Özdemir ve Ali Göktürk’le birlikte milyonların gönlünde taht kuran bu şarkıyı seslendiren ikili, film öncesinde bir de yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği nostaljik bir kliple izleyenleri 80’li yıllara götürecek sahnelere imza attı. Söz ve müziği Kenan Erel’e ait şarkının A Capella düzenlemesini Recep Gül yaptı.

MİNİBÜSÜN EN ARTİST PERSONELİ!

‘Ailecek Şaşkınız’ filminde babasının şirketinin başına geçen CEO Ferhat’ı canlandıran Ahmet Kural ve Finans Müdürü rolündeki Murat Cemcir, Polonozköy’de çekilen klipte ise minibüs şoförü ve muavin olarak yer alıyor. Burhan Çaçan’ın orijinal klibine uygun olarak 80’li yıllarda bir minibüsün içinde geçen klipte Ahmet Kural ve Murat Cemcir, müzikseverlerin kulaklarının pasını silerken, kostümleriyle de herkesi bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Daha önce ‘Entarisi Dım Dım Yar’, ‘Çıldır Çıldır’ , ‘Sie Liegt in Meinen Armen’ şarkılarını seslendirerek ortalığı kasıp kavuran ikili, yepyeni düetleriyle de çok konuşulacak.

24 Şubat 2018 Cumartesi 21:28
Benzer Videolar