Akıllı Telefonun Geleceği iPhone X, satışa çıktı

Akıllı Telefonun Geleceği iPhone X, satışa çıktı

Apple’ın ‘Akıllı Telefonun Geleceği’ olarak duyurduğu iPhone X, 6.099 TL’den satışa sunuldu.

A+A-

Apple’ın ‘Akıllı Telefonun Geleceği’ olarak duyurduğu ve geçtiğimiz hafta ABD’de yaklaşık 55 ülkede satışa sunulan iPhone X, satışa açıldı. Ekran kaplı ön yüzü ve kablosuz şarj özelliğiyle dikkat çeken iPhone X, 6.099 TL’den satışa sunuluyor.

iPhone'un 10. yılına özel tasarlandı

Apple tarafından ‘Akıllı telefonun geleceği’ olarak duyurulan iPhone X, tamamen ekran kaplı ön yüzü, kablosuz şarj özelliği ve çift optik görüntü sabitleyici özellikli çift arka kameraya sahip yeni tasarımıyla dikkat çekiyor. Gümüş ve uzay grisi renk seçenekleriyle satışa sunulan iPhone X, meraklılarını bekliyor.

5,8 inç Super Retina ekranıyla tamamen cam ve paslanmak çelik tasarımıyla göz dolduran iPhone X, A11 Bionic çip ve kablosuz şarj özelliğiyle geliyor. Kimlik doğrulamanın ve ödeme yapmanın yenilikçi ve güvenli yolunu sunan Face ID teknolojisinin yanı sıra, teknolojiye olanak veren TrueDepth kamera, alan derinliği efektli öz çekimler için ön kameraya porte ışığına sahip Portre modunu da ekliyor. Kablosuz gelecek için tasarlanan, şarj kablosu gerektirmeyen şarj özelliği ve iki farklı renk seçeneğiyle iPhone x, n11.com’da 6.099 TL’den satışa sunuluyor