Alcatel A7 güç ve performansı en üst düzeyde sunuyor

Alcatel A7 güç ve performansı en üst düzeyde sunuyor

IFA'da duyurulan ve süper şarjlı bir akıllı telefon olan Alcatel A7, hiç dinlenmeyenlerin enerjisini yükseltmeyi hayal ederek tasarlandı

A+A-

IFA'da duyurulan ve süper şarjlı bir akıllı telefon olan Alcatel A7, hiç dinlenmeyenlerin enerjisini yükseltmeyi hayal ederek tasarlandı. Bu yeni akıllı telefon, hızlı ve güçlü performansı ve belirgin hatlı tasarımıyla her zaman bağlantıda kalan, telefonundan kopamayan, durmaya ve telefonunu yeniden şarj etmeye vakti olmayan teknoloji tutkunlarına hitap ediyor. Yüksek gücü, hızlı bağlantısı ve gelişmiş optik teknolojisi bu telefonu, hızlı yaşayan ve asla yavaşlamak istemeyenler için “olmazsa olmaz” kılıyor.
 
Alcatel Avrupa Ürün Direktörü David Derrida ürünle ilgili değerlendirmelerde bulundu: “Alcatel A7 akıllı telefon, güç ve performansı en üst düzeyde sunuyor. Gömülü octa-core (8 çekirdekli) işlemcisi, 4G LTE Cat. 6 bağlantısı, gelişmiş kamerası ve uzun ömürlü piliyle Alcatel A7, bugünün teknoloji meraklısı kullanıcılarının enerjilerini yükselterek daha çok işe yetişmelerini sağlıyor.”
 
Olağanüstü pil gücü 
En son pazar araştırmaları* pil ömrünün artık en önemli özellik olduğunu gösteriyor. Bu nedenle yeni Alcatel A7, tüm gün boyunca kesintisiz ve daha fazla eğlence ile hayatın tadını çıkarmaya daha çok zaman ayırmak için 4000 mAh (miliamper saat) özellikli güçlü pille donatıldı. Bu yeni akıllı telefon ayrıca ultra hızlı şarj edilebilme özelliğiyle,  kullanıcılarının telefonlarını hızlıca şarj edip hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilmelerini sağlıyor.
 
Üst düzey performans
Şimşek hızında 4G LTE bağlantısını (Kategori 6'ya kadar) destekleyen Alcatel A7, kullanıcıların en hızlı mobil geniş bant hızına erişmelerini sağlıyor. Bu fantastik yeni akıllı telefon octa-core (8 çekirdekli) işlemciyle güçlendirilmesinin yanı sıra 32 GB ROM ve 3GB RAM depolama alanı ile multimedya içeriklerini yayınlarken veya büyük boyutlu dosyaları indirirken hızlı ve kesintisiz performans deneyimi sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, micro SD kart yuvası sayesinde, depolama alanlarını 128 GB'a kadar yükseltebilirler.
 
Alcatel A7, geniş f /2.0 diyafram açıklığı ve her seferinde süper net fotoğraflar elde etmeyi sağlayan ultra hızlı faz algılamalı otomatik odaklamaya (PDAF) sahip inanılmaz bir 16 megapiksel arka kameraya sahip. Bu güçlü cihaz aynı zamanda özçekimlerde ve video aramalarında harika çalışan, keskin görüşlü 8MP ön kamerasıyla da öne çıkıyor.
 
İncelikli tasarım
Çarpıcı dinamik dokusu ve incelikli detaylarıyla (dokuya işleyen dinamizm ve metalik altın kayış) Alcatel A7, tasarımı performansa değişmek istemeyenler için mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor. 5.5 inçlik, geniş ve süper parlak ekranı, muhteşem bitiş çizgileri ile Alcatel A7, çok çeşitli tarzlara ve durumlara kesinlikle uyum sağlıyor.