Alcatel A7 XLden amatör fotoğrafçılara XL bir deneyim

Alcatel A7 XLden amatör fotoğrafçılara XL bir deneyim

Alcatel A7 XL, çift arka kamerası ve bulandırma moduyla kesinlikle ilgi çekici bir fotoğraf çekme deneyimi sunuyor.

A+A-

Amatör fotoğrafçılar ile etkileyici ve eşsiz anlar yaratıp bu anları paylaşmak isteyenler için tasarlanan Alcatel A7 XL, bulandırma modu gibi fotoğraf üzerinde oynama uygulamalarıyla, kullanıcılarının profesyonel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Yaratıcılığınızı artırmak için geliştirilen Alcatel A7 XL; çift arka kamera, süper hızlı bağlantı ve 6 inçlik geniş HD ekranıyla piyasaya sürülüyor. Böylece her bir ayrıntıyı yakalamak hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Şimdi XL fotoğraf çekimleri yapın!
 
Alcatel Kıdemli Başkan Yardımcısı Vittorio Di Mauro Alcatel A7 XL'i değerlendirdi. Mauro, “ ‘İ'nin ‘içerik' anlamına geldiği ‘İ Nesli' yetişiyor. Yeteneklerini sergileyebilecekleri ve yarattıkları her ne varsa paylaşabilecekleri bir alan arayışı içindeler. Görüntüler de yaratıcılıklarını sergilemek için sıklıkla kullandıkları en kolay ve en hızlı yol. Çift arka kamerası, harika fotoğraflar için dahili teknolojisi ve bulandırma efektine ek olarak Alcatel A7 XL; etkileyici büyük ekranda akıcı multimedya deneyimleri ve güçlü yonga seti ile hızlı şarj olma özellikleri sayesinde üstün performans sağlıyor”dedi.
 
Heyecan verici fotoğraflar için çift kamera ve bulandırma modu özellikleri Alcatel 12 megapiksel + 2 megapiksel çift arka kamerası sayesinde Alcatel A7 XL, hünerli fotoğraflar ve videolar çekmek için oldukça güçlü bir araç olarak öne çıkıyor. Bu iki kamera; fantastik bir fotoğraf netliği ile daha keskin ve ayrıntılı görüntüler için daha fazla alan derinliği sunmak adına birlikte uyum içinde çalışıyor. Ayrıca çekimden sonra tekrar odaklanma imkânı tanıyarak, kullanıcıların en çarpıcı fotoğrafta karar kılmadan önce farklı seçenekleri deneyebilmelerini sağlıyor.
  
Üstelik Alcatel A7 XL, fotoğrafçılıktaki en popüler efektlerden biri olan bütünleşik bulandırma moduyla geliyor. Bulandırma modu fotoğrafa yüzeysel bir alan derinliği veriyor. Böylece öznenizin arka planındaki görüntü hoş bir şekilde bulanıklaşıyor ve öznenizin daha iyi biçimde ön plana çıkmasını sağlıyor. Özellikle portre çekimler için oldukça kullanışlı olan bu efekt birçok başka çekimde de kullanılabiliyor. Böylece fotoğrafınıza bakanların gözlerini fotoğraftaki belirgin bir kısma odaklamalarını sağlıyor. Ayrıca evinize vardığınızda Miracast işleviyle, akıllı telefonunuzdaki içeriklerin keyfini Smart TV'nizde de çıkarmanıza olanak tanıyor.
 
XL ekranda üstün performans 
Çok hızlı 4G LTE bağlantısını destekleyen Alcatel A7, akıcı multimedya deneyimlerini garantileyen octa-core (8 çekirdekli) işlemcisinden besleniyor. Eğlencenin keyfine sonuna kadar varmanız için, üstün performansını 6 inçlik geniş HD IPS tam ekran paneliyle tamamlıyor. Böylece hem resimlerinizin hem de videolar ve oyunlarınızın XL'de tadını çıkarabilirsiniz. Son olarak, 4000 mAh (miliamper saat) piliyle en uzun günlerinizde bile şarjınızın bitmesinden endişe etmeyeceksiniz!
 
Kusursuz metal tasarım
Alcatel A7 XL, kusursuz fırçalama efektiyle ayrıcalıklı yapı kalitesine ve kuvvetli tasarım diline mükemmel uyum sağlayarak, ince zevke sahip kişilere hitap eden saf metal tasarımıyla geliyor. Örneğin; 2.5 D eğimli camı, kusursuz kavisli köşesiyle daha iyi bir kavrama ve elde tutuş hissi sunuyor. Ayrıca bu zarif ve güçlü performansa sahip akıllı telefonun ağırlığı yalnızca 175 gram!