Alper Potuk: Puan kaybını telafi edebilecek güce sahibiz

Alper Potuk: Puan kaybını telafi edebilecek güce sahibiz

Fenerbahçeli Alper Potuk, 2-2’lik Göztepe beraberliğinin ardından yaptığı açıklamada; takımımızın bu akşamki puan kaybını telafi edebilecek güce sahip olduğunu söyledi.

A+A-

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk,  2-2’lik Göztepe beraberliğinin ardından yaptığı açıklamada; takımımızın bu akşamki puan kaybını telafi edebilecek güce sahip olduğunu söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Alper Potuk, “Maça iyi başladığımızı söyleyebilirim, beraberinde golü de bulduk. Sonrasında yenen golle moral olarak düştük ve toplanmamız da sürdü. Ancak ilk yarının sonlarına doğru tekrar oyunun hakimiyetini aldık. Kazanarak başlamak istiyorduk ama olmadı. Ligin ilk maçı ama telafi edecek güçteyiz. İnşallah önümüzdeki maçlar daha iyi geçer.” dedi.

Sözlerini rakip ceza sahası içinde girdiği posizyonları değerlendirerek noktalayan Alper Potuk, “Ben aslında ilk yarıdaki pozisyona daha çok itiraz ettim. Nabil bana pas attı ve ben de topa dokundum. Ancak Göztepe stoperi hem ayağıma hem de eliyle müdahalesi vardı. Bence yüzde yüz penaltıydı. İkincisinde de ilk faulü dışarıda yaptılar ama ben düşmedim, içeride tekrar yaptılar. Ancak ilk pozisyonu verdiler. Ama ben onun da penaltı olduğunu düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler