Altay ve Yeşilova yeni sezonda güç birliği yapacak

Altay ve Yeşilova yeni sezonda güç birliği yapacak

İzmir’in köklü kulüplerinden Yeşilova, yeni sezonda kulübümüzün gençleri ile ‘‘Altay-Yeşilova’’ adıyla mücadele edecektir.

A+A-

Altay Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta 3. Lig mücadelesi vermeye hazırlanan Bornova Yeşilova’ya genç oyuncularıyla destek verecektir. İzmir’in köklü kulüplerinden Yeşilova, yeni sezonda kulübümüzün gençleri ile ‘‘Altay-Yeşilova’’ adıyla mücadele edecektir.

Yetiştirici kimlikleriyle İzmir futbolunun iki köklü kulübü olan Altay ve Yeşilova yeni sezonda güç birliği yapacaktır. Altay Spor Kulübü, U-21 liginin TFF tarafından sonlandırılmasıyla genç oyuncularını tecrübe kazanmaları için Yeşilova kadrosuna aktarma kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ev sahipliğinde bir araya gelen Kulüp Başkanımız Sn. Özgür Ekmekçioğlu ve Yeşilova Spor Kulübü yönetimi dev iş birliği için el sıkışırken, karar Çarşamba akşamı saat 19:30’da Bornova Belediyesi ev sahipliğinde tarihi Dramalılar Köşkü’nde düzenlenecek kokteyl ve akşam yemeği sonrası imzalanacak protokol ile resmileşecektir.

Törene Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Altay Spor Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Yeşilova Spor Kulübü Yönetimi yanında Altay ve Bornova ile özdeşleşmiş birçok spor adamı da katılacaktır.