AMD işlemci ve Grafik Kartları Oyun Hediyeli

AMD işlemci ve Grafik Kartları Oyun Hediyeli

AMD işlemci ve grafik kartı ürün satın alanlar, DOOM, Ashes of the Singularity ve Warhammer oyun kodlarına ücretsiz sahip olacak.

A+A-

AMD, güncel oyun kampanyaları ile dikkat çekiyor. Seçili AMD işlemci ve grafik kartı ürün satın alımlarında, kullanıcılar DOOM, Ashes of the Singularity ve Warhammer oyun kodlarına ücretsiz sahip oluyor.

Oyun tarihinin mihenk taşlarından DOOM serisinin en güncel oyunu yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra 13 Mayıs 2016 tarihinde oyun severler ile buluştu. Muazzam görselleri ve hızlı tarzı ile dikkat çeken oyun, Vulkan destekli Radeon grafik kartlarında rakiplerine göre %30’a varan performans kazanımı sunuyor. Vatan Bilgisayar’dan alınan tüm Radeon RX 480 grafik kartlarıyla birlikte tüketicilere 22 Şubat 2017 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak DOOM kampanyanın tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

İnsanlık, Substrate adı verilen yeni bir düşmanın tehdidi altında. Bu yeni düşman insan ırkını evrenden silmek için var gücüyle çalışıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu Ashes of the Singularity: Escalation’da görevin genç bir asker olarak insan Substrate’lerin istilasından kurtarmak ve senin DirectX 12 desteği ile başarmaman için hiçbir bahanen yok!

Eğer niyetiniz tam bir hükümdarlık kurmak ise Total War: Warhammer size göre. Kuracağınız strateji sizi kral da yapabilir, yenilgilere aşina da.

İşte bu iki güzel oyun, Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan 6 veya 8 çekirdekli FX işlemcilerle birlikte oyun severlere ücretsiz olarak veriliyor.

Oyunseverler için AMD’den 3 ayrı oyun kampanyası 10 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacak