Arif V 216’nın oyuncu kadrosu şekillendi

Arif V 216’nın oyuncu kadrosu şekillendi

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216’nın oyuncu kadrosu şekillendi. Cem Yılmaz’ın filmin senaryosunu oyunculara verdiği ve bu anı Twitter hesabından paylaştığı bildirildi. Cem Yılmaz ile Kıvanç Baruönü’nün birlikte yöneteceği film için güzel oyuncu Farah Z

A+A-

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216’nın oyuncu kadrosu şekillendi. Cem Yılmaz’ın filmin senaryosunu oyunculara verdiği ve bu anı Twitter hesabından paylaştığı bildirildi. Cem Yılmaz ile Kıvanç Baruönü’nün birlikte yöneteceği film için güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile anlaştığı bildirildi.

Ünlü komedyen aynı zamanda bir bankanın reklamlarında yıllardır beraber oynadığı Mert Fırat’a da yeni filminde rol verdi. Filmin diğer iki sürpriz ismi ise şu günlerde Kara Sevda dizisinde rol alan Kerem Alışık ile Güldür Güldür programıyla yıldızı parlayan Çağlar Çorumlu. Cem Yılmaz'ın AROG ve GORA filminin devamı olarak çekeceği 'Arif V 216' filminin kadrosu tamamlandı.

Halı satıcısı Arif ile onun uzayda tanışıp yakın dost olduğu robot 216’nın Türkiye’de buluşmasını anlatan “Arif V 216¨nın kadrosunda Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Seda Bakan, Gupse Özay ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın olacağı açıklanmıştı.

Öte yandan mayıs ayında çekimlerine başlayacağı filminin 145 saniyelik ilk teaser’ını geçen cuma seyirciyle buluşturan Cem Yılmaz, senaryosunun son halini tek tek oyuncularına teslim edip bu anın görüntüsünü de sosyal medyadan paylaşmaya başladı.