Aşk ve Gurur Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak

Aşk ve Gurur Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak

Başrollerinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Taner Akvardar.

A+A-

Show Tv ekranlarında yeni bir dizi seyirciye merhaba diyecek. Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı “Aşk ve Gurur” adlı dizi yakında seyirci ile buluşacak. Aşk ve Gurur adlı dizinin tanıtımı Show Tv ekranlarında yayınlandı.

Ünlü oyuncular yer alıyor

Aşk ve Gurur oyuncu kadrosunda dikkat çeken son zamanda yıldızı parlayan oyuncular yer alıyor. Başrollerinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Taner Akvardar.

Aynı adlı kitaptan uyarlandı

Aşk ve Gurur senaryosu ile de dikkat çekiyor. Jane Austin’in ölümsüz eseri olan aynı isimli kitabından uyarlanan dizi ünlü yazar Jane Austin’in ölümünün 200’nci yılında Türk oyuncuların performansları ile Show Tv ekranlarında yeniden seyirci ile buluşacak.

Aşk ve Gurur Dizinin Konusu:

Zeynep... Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan... Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikâyesidir.