Asuman Dabak kaza geçirdi

Asuman Dabak kaza geçirdi

Ünlü oyuncu Asuman Dabak İzmir'in çeşme ilçesinde trafik kazası geçirdi.

A+A-

Bir organizasyondan diğerine koşan oyuncu Asuman Dabak, yoğun İstanbul temposunun yorgunluğunu atmak için Çeşme'ye gitti. Yağmurdan kaçan Dabak, Çeşme de doluya tutuldu. Hasret gidermek için ağabeyinde soluğu alan oyuncu, gece ailesi ile keyifli bir yemek sonrasında evine gitmek üzere arabasına bindi. Urla’dan Çeşme'ye dönüşte tenha olan yolda kırmızı ışığın yanıyor olmasına rağmen yola fırlayan bir araç, Asuman Dabak’ın arabasına şiddetle çarptı.

Arabayı kullanan gencin dikkatsizliği sonucu, büyük bir kazanın eşliğinden olabilecek en az hasarla dönüldü. Canını zor kurtaran oyuncu Dabak, emniyet kemeri takılı olmasına rağmen boynundan darbe aldı.

Arabasına çarpıp ölümden dönmesine sebep olan genç sürücünün hatalı davranışına rağmen, her zaman ki pozitif tavrını gösteren Asuman Dabak, "Şükürler olsun hepimiz hayattayız. Allah hepimizi beterinden korusun ama gençler araba kullanırken lütfen daha dikkatli olsun." dedi

Oyuncuya gereken müdahalenin hastanede yapıldığı, şuan boyunluk takmak zorunda olduğu ama durumunun iyi olduğu menajeri Tümay Özokur tarafından yapılan bir açıklama ile duyuruldu.