Asya, Riya'yı müzikseverlerin beğenisine sundu

Asya, Riya'yı müzikseverlerin beğenisine sundu

Klibinde deneyimli yönetmen Murat Joker ve ekibiyle çalışan Asya Gashi; sevgilisi tarafından terk edilen bir genç kızın isyanını ilginç ve dikkat çekici sözlerle anlatıyor

A+A-

Genç ve yetenekli şarkıcı Asya Gashi Taş Plak etiketiyle  ilk single çalışması Riya 'yı müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Osman Taşdaş 'a ait mix mastering ise Serdar Ağırlı imzası taşıyor.

Taş Plak’tan yayınlanan Şarkıda vokal koçluğunu Aylin Vatankoş Şenyaylar yaparken gitarda Caner Güneysu’nun performansını dinliyoruz. Riya’nın stüdyo çalışmaları ise Stüdyo SMR’de gerçekleştirildi.

Klibinde deneyimli yönetmen Murat Joker ve ekibiyle çalışan Asya Gashi; sevgilisi tarafından terk edilen bir genç kızın isyanını ilginç ve dikkat çekici sözlerle anlatıyor. Egodan, fitneden, kibirden dolaşıyor; Kaf dağına çıkıp, tüm aldatan erkeklere son sözünü haykırıyor : “Muchas Gracias”

 25 yaşındaki Kosovalı genç sanatçı iddialı şarkıların arasında yerini alacak, canlı ve hareketli yapısıyla direk kulakları etkileyecek, sözleriyle ise “dillere plesenk” olacak bir çalışmaya imza attı.

Önceki ve Sonraki Haberler