Ayçin İnci ve Murat Makar Kuzey Yıldızı İlk Aşk kadrosunda

Ayçin İnci ve Murat Makar Kuzey Yıldızı İlk Aşk kadrosunda

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’a iki yeni oyuncu dahil oldu. Ayçin İnci ve Murat Makar’ın katıldığı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

A+A-

Çekimleri Ordu’da devam eden Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’a iki yeni oyuncu dahil oldu. Ayçin İnci ve Murat Makar’ın katıldığı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Diziye yeni dahil olan İnci ve Makar, “Kuzey Yıldızı İlk Aşk severek izlediğimiz bir diziydi. Ekip ve oyuncu arkadaşlarımız bizi çok güzel bir şekilde karşıladı. Rollerimiz ile seyirciye sürpriz yaşatacağız.” dedi.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın bu akşam ekrana gelecek 46. bölümünde Yıldız, bir kez daha hayal kırıklığına uğramış, bir daha asla yaşamam sandığı acıyı yine iliklerine kadar hissetmiştir. Kuzey, yine başka bir kadınladır. Yıldız, bunun ağırlığıyla soluğu Yason Burnu’nda alır. Her şeyin şahidi olan kayalıklara anlatacaktır derdini. Fakat bu sefer Kuzey, suçsuzdur; asla dahil olmak istemediği, kurtulmak için fazlasıyla uğraştığı bir planın ortasında bulmuştur kendini. Ama bunu Yıldız’a anlatabilmesi mümkün değildir. Yıldız, kurtulmak için var gücüyle uğraştığı, bir daha asla pençesine düşmem dediği güvensizlik duygusuyla baş başadır. Kuzey’in pes etmeye niyeti yoktur.

Uğruna canından bile vazgeçtiği aşkı öyle kolay kaybetmeyecektir. Bunun için elinden gelen her şeyi yapar. Kâh değirmenlere karşı savaşan Don Kişot olur, kâh dünyanın en güçlü adamı Kaptan Amerika olur. Ama bunların hiçbiri, yirmi yıllık ayrılıkla sınanmış Yıldız’a sökmez. Kuzey, Yıldız’a kendini affettirmek için, kendini temize çıkarmak zorundadır. Fakat Şahika, buna yanaşmaz. Yıldız’la yüzleşip, gerçekleri Yıldız’a anlatması mümkün değildir. Yıldız, Kuzey’in sözlerine de inanmamaktadır. Kuzey için çareler tükenmek üzeredir.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

İlgili Haberler