Aykut Kocaman: Son derece üzgünüz

Aykut Kocaman: Son derece üzgünüz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-3 eşitlikle biten Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Beraberlikle biten maç için 'Son derece üzgünüz' dedi.

A+A-

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-3 eşitlikle biten Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Aykut hoca yaptığı maç değerlendirmesinde şunları söyledi: “Ciddi bir fırsatı kaçırdık. Söylenecek fazla bir şey yok. Liderin 3 puan kaybettiği bir haftada, farkı böyle haftalarda kapatmak istiyorduk. 3-1 öndeydik, her şey iyi gidiyordu. Son derece üzgünüz. Bugün için söylenecek çok fazla bir şey yok.

İsteyen, zorlayan ve doğru şeyleri yapmak isteyen bir takım varken; 2-1'ken de 3-1'ken de skoru daha fazla korumaya yönelik, topu tutamayan, zorlama hareketlere dönen bir takım vardı. Duran toplardan yediğimiz gollerle ilgili anlatacak bir durum yok. Maç öncesi Kayserispor ile ilgili oyuncularımızla konuşurken 2 şey öne çıkıyordu, biri duran toptu. Duran toplarda kuvvetli gözüküyorlardı. Buna uygun şekilde konuştuk yapmamız gerekenleri. Futbol böyle bir oyun. Top da bazen göğüse çarpıyor, kafaya çarpıyor, kaleye vurulan top orta olabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler