Ayşe Çınar - Deniz Gibi Sev

Müzik dünyasının yepyeni sesi Ayşe Çınar’ın ilk albümü “Deniz Gibi Sev” Pasion Turca etiketiyle müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini aldı.

Yıllardır üzerinde çalıştığı şarkılarını ilk albümü olan “Deniz Gibi Sev”de toplayan Ayşe Çınar, büyük bir tesadüf eseri tanıştıkları dünyaca ünlü şarkıcı Monica Molina’nın “A Paso Lento” adlı şarkısını Türkçe olarak yorumladı ve şarkı “Kalbimin Çaresi” olarak albümdeki yerini aldı.

İlk albümü “Deniz Gibi Sev”de Erkin Hadimoğlu ile birlikte besteledikleri “Paramparça” şarkısı dışında; Erkin Hadimoğlu, Ender Gündüzlü,  Noel Molina, Tolis Ketselidis, Metin Yavuz ve Zafer Rengin Baykal’ın bestelerinin yer aldığı toplam 10 şarkı ve Deniz Gibi Sev'in remix'i olmak üzere 11 şarkı bulunuyor.

Ayşe Çınar’ın, ilk albümüyle aynı ismi taşıyan “Deniz Gibi Sev” adlı şarkısına Kaan Gökman imzalı enerji dolu bir versiyon yapıldı ve şarkı kliplendi. Yelkenli teknede ve çok rüzgarlı bir günde denizin ortasında çekilen yaz klibinin yönetmenliğini ise Ayşe Çınar’ın sanatçı dostu Gökçe yaptı.

22 Ağustos 2016 Pazartesi 18:01
Benzer Videolar