Babamın Günahları'nın yayın günü belli oldu

Babamın Günahları'nın yayın günü belli oldu

Yeni yayın döneminde Star Tv’nin sezona damgasını vuracak iddialı dramı “Babamın Günahları” için geri sayım başladı.

A+A-

Yeni yayın döneminde Star Tv’nin sezona damgasını vuracak iddialı dramı “Babamın Günahları” için geri sayım başladı. Abdullah Oğuz’un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “Babamın Günahları” dizisi aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in yer aldığı projede ikiliye, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldızlar ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

Babamın Günahları Konusu:

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı

Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir.

Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.

Babamın Günahları 10 Ocak Çarşamba Star’da!

Önceki ve Sonraki Haberler