Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman Eski Sevgili filmiyle geliyor

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman Eski Sevgili filmiyle geliyor

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman, Eski Sevgili adlı film için uzun süre uzak kaldıkları ekranlara yeniden döndüler. Nisan ayında vizyona girmesi beklenen film İstanbul’da geçiyor.

A+A-

63 defa ayrılıp barışan bir çiftin yaşamını konu alan Eski Sevgili filmi Nisan’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin başrollerinde Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman yer alıyor.

Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman, Eski Sevgili adlı film için uzun süre uzak kaldıkları ekranlara yeniden döndüler. Film çekimleri tamamlandı. Nisan ayında vizyona girmesi beklenen film İstanbul’da geçiyor.

Filmde Sayışman, Barış karakterine hayat verirken, İşçil ise onun 63 kere ayrılıp barıştığı ve bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Feride’yi canlandırıyor. Filmde, 14 Şubat günü yolları tesadüfen kesişen çiftin macera dolu bir günü anlatılıyor.

Kadroda Sadi Celil Cengiz'de Var!

Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda bir horoz ve felsefi ayı tiplemesine hayat veren Sadi Celil Cengiz ve Ünal Yeter de yer alıyor.

Merakla beklenen ‘Eski Sevgili’ filmi, yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın, yapımcılığını Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen'in üstlendiği Bpn İstanbul ve Play Plus Medya ortak yapımı olarak çekildi.

İlgili Haberler