Bahadır Tatlıöz'ün Takvimi Tribüne Marş Oldu

Bahadır Tatlıöz'ün Takvimi Tribüne Marş Oldu

Sevilen bütün şarkılarının ardından Takvim şarkısıyla da büyük başarı yakalayan ve müzik listelerinde uzun süre zirveyi kimselere bırakmayan genç müzisyen Bahadır Tatlıöz, şimdi de Fenerbahçe tribünlerinin gönlünü fethetti.

A+A-

6 Aralık Çarşamba akşamı Jolly Joker İstanbul'da gerçekleşecek lansmanın ardından Koşanadam Organizasyon'un düzenlediği Türkiye Turnesi'ne çıkacak olan Bahadır Tatlıöz'ün ''Takvim'' şarkısı marş oldu.

Sevilen bütün şarkılarının ardından Takvim şarkısıyla da büyük başarı yakalayan ve müzik listelerinde uzun süre zirveyi kimselere bırakmayan genç müzisyen Bahadır Tatlıöz, şimdi de Fenerbahçe tribünlerinin gönlünü fethetti. Fenerbahçe taraftarlarının marş haline getirdiği Takvim, ilk kez geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında tribünlerde yankılandı.

İlk etapta Karabük, Zonguldak, Adana, Gaziantep, Antakya, Şanlıurfa, Malatya'da sahne alacak olan Bahadır Tatlıöz, Aralık ayı boyunca konserden konsere koşacak. Turne boyunca şarkılarını Anadolu'daki müzikseverlerle buluşturacak olan Bahadır Tatlıöz, her şehir için ayrı ayrı hazırlayacağı özel sürprizlerle de hayranlarını şaşırtacak.