Barış Arduç ve Elçin Sangu Romantik Komediyle geliyor

Barış Arduç ve Elçin Sangu Romantik Komediyle geliyor

Başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı yılın en iddialı romantik komedi sinema filmi ‘Yanımda Kal’ın çekimleri başladı

A+A-

Yapımını NuLook’un yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı yılın en iddialı romantik komedi sinema filmi ‘Yanımda Kal’ın çekimleri başladı.

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, ‘Yanımda Kal’ filminin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisi geçtiğimiz günlerde çekimler için kamera karşısına geçti.

Dev Prodüksiyonlu Romantik Komedi

Çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında ve Heybeliada’da 5 hafta sürede gerçekleştirilecek olan ‘Yanımda Kal’, hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın en iddialı romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Yanımda Kal’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Künye

Yapım: NuLook

Yapımcı: Muzaffer Yıldırım

Yönetmen: Şenol Sönmez

İdari Yapımcı: Vural Turunç

Görüntü Yönetmeni: Cengiz Fazlıoğlu

Türü: Romantik Komedi

Oyuncular: Barış Arduç, Elçin Sangu, Cengiz Bozkurt, Levent Öktem, Dila Bayrak

Elçin Sangu

Elçin Sangu

Elçin Sangu Fotoğrafları

Barış Arduç

Barış Arduç

Barış Arduç Resimleri

Kiralık Aşk

Kiralık Aşk

Kiralık Aşk