Bengü ve Edis yılbaşına özel performans için bir araya geliyor

Bengü ve Edis yılbaşına özel performans için bir araya geliyor

BENGÜ ve EDİS, yeni yıl coşkusunu paylaşmak üzere, 30 Aralık’ta Sahne Üstü Ayakta konserde Zorlu PSM Ana Tiyatro’da buluşuyor.

A+A-

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Atlantis Yapım işbirliğinde; Altınçağ albümü ile 2017 yılına damga vuran BENGÜ ve özellikle geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Çok Çok ile müzik listelerinde zirveye oturan EDİS, yeni yıl coşkusunu paylaşmak üzere, 30 Aralık’ta Sahne Üstü Ayakta konserde Zorlu PSM Ana Tiyatro’da buluşuyor.

Son dönemde, “Kuzum” ve “Sanki” gibi hit şarkılara imza atan ve 2000 yılından bu yana “Korkumdan Ağladım”, “Korkma Kalbim”, “Unut Beni”, “Ağla Kalbim”, “Gezegen”, “İki Melek”, “Haberin Olsun”, “Hodri Meydan” ve “Sığamıyorum” gibi birçok unutulmaz şarkıyla pop müzik dünyasında yer edinen Bengü – dans ve ışık gösterileriyle, 30 Aralık’ta Zorlu PSM Ana Tiyatro’da, “Çok Çok”, ”Benim Ol” ve ”Dudak” hitlerinin sahibi Edis ile birlikte yeni yıla merhaba demeye hazırlanıyor.

Canlı performansları ile büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Bengü ve pop müziğin son zamanlarda en dikkat çeken isimlerinden Edis, Sahne Üstü Ayakta konser ile müzikseverlere yeni yıl coşkusu yaşatacak.

Edis & Bengü Ana Tiyatro – Sahne Üstü Ayakta

Tarih: 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kapı Açılış: 20.00

Konser Saati: 21.3

Bengü

Bengü

Bengü Resimleri