Beni Affet yine izleyenleri ekran başına toplayacak

Beni Affet yine izleyenleri ekran başına toplayacak

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

A+A-

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

1211. Bölüm

Boris, hain planını devreye sokar.

Feride ve Cüneyt, Boris’in kardeşini bulup, gizlice takip eder. Yaman’dan kurtulmak isteyen Boris, hain planını devreye sokar. Ancak Yaman tarafındaki beklenmeyen gelişmenin olayları nasıl etkileyeceği merak konusudur. Osman tek başına kaldığı yeni hayatında zorluklarla boğuşur. Zühre ve Nazire ise eve geri dönen Murat’ın geleceğini planlamaya başlar.

Erkek kardeşi Metin’e kız isteme hazırlığı yapan Zeynep, yaşadığı maddi kayıpla zor anlar yaşar. Lerzan, yeğeni Toprak’ın yaşaması için sonunda planladığı o büyük adımı atar. Gözünden bile sakındığı kardeşi Metin için her şeyi yapmaya hazır olan Zeynep ile Ateş’in yolu acı dolu bir gelişmeyle kesişir. Herkes için yepyeni bir sayfa açılır. Yiğit’in gerçek yüzünü Kader’e göstermek isteyen Mahir ise amacına adım adım yaklaşır.

Yayın Günü :14 Eylül Perşembe

Yayın Saati : 14.30–Yeni Bölüm