Bertan Asllani - Ben Lazım

Doğduğu ülke olan Makedonya'da da yapmış olduğu aranjeler ve seslendirdiği şarkılarla da geniş kitleye sahip olan başarılı şarkıcı Bertan Asllani, şarkıları ve dikkat çeken stiliyle Türk Pop müziğinde fark yaratmayıhedefliyor.

Bertan Asllani; 2013 yılında Türk müzik piyasasına Aynur Aydın’ın da seslendirdiği “Damla Damla” şarkısıyla hızlı bir giriş yaptı. Murat Dalkılıç “Bir Hayli”, Demet Akalın “Gidenlerin Kalanları” ve Gülben Ergen “Bugünün Sevdalısı” gibi şarkıların bestelerine de imzasını atmış olan genç sanatçı, müziğin yanına oyunculuğu da ekleyerek “Pis Yedili” ve “Göç Zamanı” dizilerindeki rolleriyle büyük beğeni topladı. Doğduğu ülke olan Makedonya'da da yapmış olduğu aranjeler ve seslendirdiği şarkılarla da geniş kitleye sahip olan başarılı şarkıcı Bertan Asllani, şarkıları ve dikkat çeken stiliyle Türk Pop müziğinde fark yaratmayıhedefliyor.

Bu yaza damga vurması beklenen Sony Music Türkiye imzası taşıyan, sözü Gökhan Güneş'e, müziği Bertan Asllani&Gökhan Güneş ve aranjesi ise Bertan Asllani'ye ait olan Ben Lazım'ın  video klibi geçtiğimiz aylarda Makedonya'da  dünyaca ünlü, gişe rekorları kıran Lucy, Transformens, İron Man, Cinderella gibi filmlere de ev sahipliği yapan Fx3x stüdyosunda,  Mert Asllani tarafından 1 günde  çekildi.

Sanatçının stil danışmanlığını Umut Eker üstlenirken, saç ve makyajı ise ünlü make up artist Armend Ramadani tarafından yapıldı.  Klipte yakışıklı şarkıcıya Sırp model Maja Marcic eşlik etti.

04 Haziran 2017 Pazar 17:01
Benzer Videolar