Beşiktaşlı futbolcular Arena'da Beyaz'a konuk oldu

Beşiktaşlı futbolcular Arena'da Beyaz'a konuk oldu

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Beşiktaşlı futbolcular Fabricio Agosto Ramirez, Andreas Beck ve Atınç Nukan ile Vodafone Arena'da keyifli bir sohbet yaptı.

A+A-

Vodafone Türkiye, 3 binden fazla çalışanının katılmasıyla Vodafone Arena’da yıllık strateji ve motivasyon toplantısı düzenledi. Toplantıda, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Beşiktaşlı futbolcular Fabricio Agosto Ramirez, Andreas Beck ve Atınç Nukan ile keyifli bir sohbet yaptı.

Vodafone Arena Stadı, Vodafone Türkiye’nin strateji ve motivasyon toplantısına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından 3 binden fazla Vodafone çalışanının katıldığı toplantıda sunumu ünlü şovmen Beyazıt Öztürk yaptı. Beyazıt Öztürk’ün, Beşiktaş’ın kalecisi Fabricio Agosto Ramirez (Fabri) ile Andreas Beck ve Atınç Nukan ile yaptığı sohbet büyük ilgi gördü.

ARENA'DA KEYİFLİ SOHBET

Vodafone Arena Stadı'nı anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini aktaran futbolculardan Atınç Nukan, “Vodafone Arena’da inanılmaz bir atmosfer var. Öncelikle başkanımıza, sonra da tüm Vodafone ailesine Türkiye’ye böyle bir stat armağan ettikleri için teşekkür ederim. Bu stada layık olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Andreas Beck ise, Beyazıt Öztürk’ün “İyi ki Beşiktaş’ı seçmişim demek için 3 neden söyle” şeklindeki sorusunu, “En büyük takım, en iyi futbol, en iy taraftar” şeklinde cevapladı.

Kaleci Fabri de, Beşiktaş’ta her şeyin yolunda olduğunu belirterek, “Bizim için de farklı bir gün oldu. Türkiye’de olmaktan çok memnunum” dedi.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk de, “Hangi takımı tutarsak tutalım Avrupa’da bizi temsil eden takım bizim için Milli Takım gibidir.” şeklinde konuştu.

Sohbet sonrası Beşiktaşlı futbolcular, Vodafone çalışanlarına imzalı top hediye etti.

Önceki ve Sonraki Haberler