Beşiktaşlı Tolgay Arslan Milli Takıma geçmek istiyor

Beşiktaşlı Tolgay Arslan Milli Takıma geçmek istiyor

Beşiktaş futbolcusu Tolgay Arslan yaptığı basın konulmasında Beşiktaş ile çalışmaktan memnuniyetini dile getirirken aynı zamanda Milli Takım’da da yer almak istediğini söyledi.

A+A-

Vodafone Arena’da gerçekleştirilen özel bir imza gününe katılan futbolcu Tolgay Arslan gerçekleştirilmesi düşünülen transferler için daha erken olduğunu söyleyerek konuşmaktan kaçındı. Napoli takımının teknik direktörü tarafından beğenilmenin kendisi için mutluluk verici olduğunu söyleyen Arslan, kendisini transfer etmeyi dileyen başka takımlar olduğunu ancak zorlu maçların olduğu, zorlu bir çalışma döneminde olduğunu ve bu nedenle transferleri değerlendirmek için erken olduğunu düşündüğünü açıkladı.

ÖNCELİK BEŞİKTAŞDA 

Tolgay Arslan: "Önceliğim Mutlaka Beşiktaş Olacak" Kartal Yuvası’nda imza gününe katılan Tolgay Arslan transferi ile ilgili erken olduğu gerekçesiyle net bir açıklama yapamasa da şu an için önceliğinin Beşiktaş olduğunu belirtti. Devre arası transferlerini sezonun yoğun bir döneminde olmasından dolayı netleştiremediğini söyleyen futbolcu, kendisini isteyen takımlar olmasının ve Napoli’den övgü almış olmasının mutluluğunu yaşasa da şampiyonluğa odaklanmış durumda olduğunu söyledi.

Teklifleri gizledi

26 Yaşındaki yıldız futbolcu devre arası transferlerine kadar tüm gücünü ortaya koyacağını, hem lig karşılaşmalarında hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde zorlu maçların kendisini beklediğini, Beşiktaş’la henüz konuşmadığını ve kulübünü şu anda önceliği olduğunu, menajerine teklif gelse de dahi şu an için kendisine söylememesini rica ettiğini açıkladı. Orta sahada olmanın kendisini zorlamadığını bu nedenle sezonun gerisinde her maçı kazanmayı hedeflediklerini söyleyen futbolcu Vodafone Arena’dayken rakiplerinin kendilerinden korkması gerektiğini söyleyerek de göz dağı verdi.