Blue Man Group İstanbul'a geliyor

Blue Man Group İstanbul'a geliyor

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik haline getirdiği mavi karakterden alan; müzik, eğlence, sanat ve komedi öğelerini taşıyan sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’a geliyor.

A+A-

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik haline getirdiği mavi karakterden alan; müzik, eğlence, sanat ve komedi öğelerini taşıyan sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’a geliyor. Dev prodüksiyon, eşsiz enstrümanlar, etkileyici teknolojik detayların buluştuğu şaşırtıcı ve heyecan verici interaktif performanslarıyla Blue Man Group; Milano, Viyana ve Barselona gibi Avrupa şehirlerinin ardından, 13 Şubat - 4 Mart 2018 tarihleri arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak!

KAPALI GİŞE 35 MİLYONDAN FAZLA KİŞİ TARAFINDAN İZLENDİ...

Müzik, komedi ve teknolojiyi bir araya getiren Blue Man Group, 1991'den bu yana 20'den fazla ülkede, senede 3.600 kez sahnelendi ve 35 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Hiçbir gösterisi bir diğerine benzemeyen Blue Man Group, New York, Las Vegas, Boston, Chicago, Orlando ve Berlin'de büyük ilgi gören şovlarının yanı sıra dünya turneleriyle de grubun başarısını ve renklerini yansıtmaya devam ediyor. Grammy adaylığı bulunan grup, dünya çapında bir fenomene dönüşen gösterilerinin haricinde birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış durumda. Film ve televizyon programlarına da müzikleriyle katkıda bulunan Blue Man Group, sonuncusu “THREE” olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümlerle de büyük beğeni topluyor.

DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA ŞUBAT 2018’DE İSTANBUL’DA...

Kurucu üyelerden Chris Wink şöyle diyor: "Blue Man adlı bu masum ve ilginç karakterin etrafında dönen performanslarımıza ilk başladığımızda onun bizi nasıl bir noktaya getireceğini hayal bile edemezdik. Gösterimizi Türkiye’deki izleyicilerle paylaşabilmek bizim için büyük bir onur." Diğer kurucu üye Phil Stanton ise ekliyor: "Blue Man karakteri, insanın iletişim kurma ihtiyacını keşfetmeye olan derin ilgimizden kaynaklanarak farklı yaşlar, kültürler ve milletlerden bir çok kişiye hitap ediyor. Blue Man'in vermeye çalıştığı hayat dolu mutluluk ve kutlama hissiyatının herkese evrensel bir şekilde dokunduğuna inanıyoruz."

Gittiği her yerde interaktif ve özgün şovlarıyla hem yetişkin, hem de çocukları kendisine hayran bırakan Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle 13 Şubat - 4 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceği 24 performansla Zorlu PSM Ana Tiyatro'da olacak!