Bülent Çolak'a sucu kamil karekteri çok yakıştı

Bülent Çolak'a sucu kamil karekteri çok yakıştı

Başrollerini Bülent Çolak ve Algı Eke'nin paylaştığı komedi filmi “Sucu Kamil”, geçtiğimiz Pazar akşamı ilk kez Star’da izleyiciyle buluştu.

A+A-

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, başrollerini Bülent Çolak ve Algı Eke'nin paylaştığı komedi filmi “Sucu Kamil”, geçtiğimiz Pazar akşamı ilk kez Star’da izleyiciyle buluştu.

Rating sıralamasında totalde 3.98 rating, 10.95 share ile 3'üncü, AB'de ise 3.43 rating, 9.36 share ile 5'inci olan film,​ ​zorlu rakiplerle mücadele ettiği halde oldukça önemli bir başarı yakalamış oldu. Filmin aynı akşam yayınlanan tekrarı​ ​ise 11'inci olmayı başardı.

Komediden drama tüm projelerinde zorlu ve iz bırakan rollerle izleyicilerin karşısına çıkan başarılı oyuncu Bülent Çolak, Sucu Kamil​ ​filmindeki performansıyla izleyicilerden tam not aldı.

Film, kalbini kaptırdığı Merve’yle (Algı Eke) yemeğe çıkan Sucu Kamil’in (Bülent Çolak) gelen hesapla birlikte kendini türlü türlü maceralı işler içinde bulmasını konu ediyor. Bu filmle, 'Yok Artık 2' sinema filminden sonra ikinci kez Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğinde bir filmde oynayan ünlü oyuncu; “Sucu Kamil, hepimiz kadar saf, hepimiz kadar kurnazlığa yatarken yersiz coşkularla başını belaya sokan sevimli bir adam. Bu rol için sucu dükkanında 3 ay boyunca 300 damacananın içinde yaşadım. Çok güzel, samimi ve sıcak bir iş çıkardık ortaya. İzleyici tarafından da sevilmesi ve beğenilmesi beni çok mutlu etti. Caner Özyurtlu, hem oyuncu kökenli bir yönetmen hem de mizah anlayışımız örtüşüyor. Algı Eke ve Ayşen Gruda gibi yaratıcı ve çok başarılı oyuncularla beni bir araya getirdiği için ona müteşekkirim” dedi.

Türk sinemasının en önemli oyuncularından biri olan Ayşen Gruda ile birlikte rol alacağını öğrenince tatlı bir heyecan yaşadığını da sözlerine ekleyen başarılı oyuncu, “Caner Özyurtlu, filmdeki annemi senelerce hayranlıkla seyrettiğim Ayşen Gruda'nın canlandıracağını söylediğinde inanamadım. Çok özel, kendine has biri Ayşen Abla, set boyunca büyük bir keyifle çalıştık. Yıllar önce de büyük usta Şener Şen ile bir müzikalde beraberdik, hayranlıkla izlediğim ve çok ​s​evdiğim büyük ustalarla çalışmak olağanüstü bir duygu”​ ​dedi.