Bülent Ersoy ve Banu Alkan çekim için Hindistan'da

Bülent Ersoy ve Banu Alkan çekim için Hindistan'da

Çekimleri Hindistan'da başlayan ve Bülent Ersoy, Burcu Esmersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman gibi birçok ünlü ismin rol aldığı gezi ve şov programı yakında Show TV ekranlarında başlayacak.

A+A-

Çekimleri Hindistan'da başlayan ve Bülent Ersoy, Burcu Esmersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman gibi birçok ünlü ismin rol aldığı şov ve gezi programı yakında Show Tv ekranlarında başlayacak.

Uzun süren bir ön çalışma ile hazırlanan ve önümüzdeki Haziran ayında Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan 'Dünya Güzellerim' adlı gezi ve şov programının çekimleri Hindistan'da başladı.

Program için Hindistan'a doğru yola çıkan, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, ilk kez Hindistan'ın Mumbai şehrinde gerçekleşen çekimler sırasında bir arada görüntülendi.

Üç ünlü isim ve Diva Bülent Ersoy, 45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam'a giderek farklı kültürlere sahip üç ülkenin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak. Kimi zaman çok eğlenecek olan ünlü isimler, kimi zaman ise anlaşmazlıklara düşecek. Ancak yaz aylarında muhteşem bir şov ekranlarda olacak.

HAZİRAN'DA BAŞLIYOR

Çekimleri Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini ise Mustafa Kotan yapıyor. 46 derece sıcakta gerçekleşen çekimler uzun zaman hafızalardan silinmeyecek görüntülerle Haziran ayında Show TV ekranında olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler