Burak Serdar Şanal ve Amine Gülşe İkisini de Sevdim dizisiyle geliyor

Burak Serdar Şanal ve Amine Gülşe İkisini de Sevdim dizisiyle geliyor

Başrollerinde Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal ve usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu‘nun yer aldığı dizi çok yakında Atv ekranlarında başlayacak.

A+A-

27 Nisan Perşembe günü atv ekranında yayınlanmaya başlayacak ‘İkisini de Sevdim’ dizisinin başrollerini Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal, Oktay Gürsoy, Mehmet Mehmedof ve usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu paylaşıyor. Kadroda Hande Kaptan, Ecem Çalık, Dilek Güven, Ayşegül İşsever, Berrin Arısoy, Murat Göksu ve Boran Bağcı yer alıyor.

Yapımcılığını Erler Film - Türker İnanoğlu’nun yaptığı, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği, senaryosunu Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy’un yazdığı engellere rağmen yaşanması kaçınılmaz bir aşk hikâyesini anlatan ‘İkisini de Sevdim’ 27 Nisan Perşembe günü atv ekranında izleyicisiyle buluşuyor…

İkisini de Sevdim Dizisi Genel Konusu:

Aynı semtin çocukları olan Suna ve Hasan evlenmeye karar verirler; fakat Hasan sürekli olarak parasızlıktan yakınmaktadır. Demir Bey’in oğulları Murat Karacabey ve Ferhat Karacabey aile şirketini yönetmektedirler. Murat ve Demir Bey Ferhat’ın kirli işlere bulaşmasını engellemeye çalışsalar da Ferhat hiç kimseyi dinlemeden pis işlerin peşini bırakmamaktadır. Ferhat’ın bu hali ev içerisinde sürekli sorunlara yol açmaktadır. Hasan geçici olarak dayısının taksisinde idare etmeye çalışsa da bu durumdan oldukça sıkılmıştır.

Suna gazetede çalışmaktadır ve Ferhat Karacabey’in kirli işlerinin peşinden büyük bir haber yapmaya hazırlanmaktadır. Haber yapmaya çalıştığı Karacabey ailesi ise Suna için kolay lokma olmayacaktır. Hasan dayısının taksisiyle yola düşmüşken aniden beklenmeyen bir olayla karşılaşır ve sonrasında Suna’nın ve Hasan’ın hayatı Karacabey ailesi ile kesişir. Bunun sonucunda ise hayatlarının akışı değişecektir.

Burak Serdar Şanal

Burak Serdar Şanal

Burak Serdar Şanal Resimleri

Yeşil Deniz

Yeşil Deniz

Yeşil Deniz Dizisi Foto Galerisi

Amine Gülşe

Amine Gülşe

Amine Gülşe Resimleri