Burak Yılmaz Devre Arasında Beşiktaş'a Geliyor mu?

Burak Yılmaz Devre Arasında Beşiktaş'a Geliyor mu?

Kariyerini Çin’in başkentinde Beijing Guoan takımında devam eden futbolcumuz Burak Yılmaz, geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Beşiktaş transferi için şüphe uyandırmıştı.

A+A-

Beijing Guoan’da oynayan futbolcu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde kişisel Instagram hesabı üzerinden Şenol Güneş ile birlikte antrenman esnasında çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak Beşiktaş’a geçişi için dedikodulara yol açmıştı. Devre arasında Beşiktaş’a gelip gelmeyeceği konuşulan oyuncu hakkında açıklama Beşiktaş’tan geldi.

Burak Yılmaz’dan Şenol Güneş’le fotoğraf

Milli futbolcumuz Burak Yılmaz’ın teknik direktör Şenol Güneş ile fotoğrafı için açıklama Beşiktaş yönetimi tarafından yapıldı ve sorulara yanıt verilmiş oldu. Çin’de forma giyen oyuncu af sonrasında Kosova maçı için Milli Takım ile bir araya geldi ve Şenol Güneş ile fotoğraf karesinde yer aldı. Bu durumda Yılmaz’ın Beşiktaş’a devre arası geçiş yapıp yapmayacağı ile ilgili soru işaretleri oluşturdu.

Burak Yılmaz’dan gönderme

Dünya Kupası elemelerinin Avrupa ayağı için Kosova ile karşı karşıya gelen takımımızın yanında af çıkması sonucu yer alabilen Burak Yılmaz kadroya golcü olarak yeniden dahil edilmişti. Paylaşılan Şenol Güneş’li fotoğrafın ise Beşiktaş’a transfer için yeşil ışık olduğu kadar Fatih Terim’e bir gönderme olduğu da söylentiler arasında yer aldı.

Beşiktaş ne dedi?

Beşiktaş ise sosyal medyadaki fotoğrafın ardından konuyla ilgili soruları yanıtlamak için açıklama yaparken, şimdilik yönetimin Burak Yılmaz ile birlikte çalışmak gibi bir düşüncelerinin olmadığı belirtildi. Böylece kara kartal taraftarlarının aklındaki soru işaretleri de giderilmiş oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler