Buray Bostancı sahnesi'ni Şarkılarıyla inletti

Buray Bostancı sahnesi'ni Şarkılarıyla inletti

Buray, ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Buray’a iki bin kişilik bir dinleyici korosu eşlik etti.

A+A-

Son dönemin en başarılı besteci ve yorumcularından Buray, geçtiğimiz akşam (8 Ekim) ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Buray’a iki bin kişilik bir dinleyici korosu eşlik etti.

İkinci albümü “Sahiden” ile müzik eleştirmenlerinden tam not alan ve dinleyici kitlesini her geçen gün genişleten pop müziğin başarılı ismi Buray, güçlü sahne performansı ve sahne şovlarıyla ilk kezBostancı Gösteri Merkezi’nde dinleyiciyle buluştu.

Sony Music etiketiyle yayınlanan ilk albümü “1 Şişe Aşk”ın ardından başarısını daha üst noktaya taşıdığı ikinci albümü “Sahiden”i müzikseverlere sunan ve her şarkısıyla müzik listelerinin zirvesine oturan pop müziğin sevilen ismi Buray, iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

“Unutmuş Çoktan” şarkısında ünlü sanatçı Ferhat Göçersahneye çıkarak Buray’la birlikte sevilen şarkıyı birlikte söyledi.

“Mecnun” şarkısında Gencer Savaş Bandosu’nun da sahneye çıkmasıyla birlikte artan coşkunun ardından “Takvim”de Bahadır Tatlıöz’ün sürpriziyle dinleyicinin heyecanının arttığı konserde final şarkısı “Aşk mı Lazım”da Simge Sağın ve Bahadır Tatlıöz’ün sahnede Buray’a eşlik etmesiyle konserde coşku daha da arttı.

Yoğun ilgiye karşılık “Sen Sevda mısın?” ve “İstersen”şarkılarıyla tekrar sahneye dönen Buray, Bostancı Gösteri Merkezi’ni hınca hınç dolduran müzikseverlere unutulmayan bir gece yaşattı.

Sanatçıya klavyelerde Zafer Kahraman, saksafon ve klarnetteOnur Gedik, klarnette Ergün Şenlendirici, davulda Emrah Demiralp,bas gitarda Cemal Sönmezkale, gitarda Serhan Bülbül, perküsyondaKoray Ural, orkestra şefi ve klavyede Tolga Erzurumlu, kanundaTurgut Özüfler eşlik etti.