Cengiz Bozkurt, Mutluluk Zamanı filmiyle Çok Güldürecek

Cengiz Bozkurt, Mutluluk Zamanı filmiyle Çok Güldürecek

Cengiz Bozkurt, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu ile birlikte paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ filmiyle 10 Kasım’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

A+A-

Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu ile birlikte paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ filmiyle 10 Kasım’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde Cengiz Bozkurt, Tarık karakterine hayat veriyor. Ada'nın (Elçin Sangu) ağabeyi Tarık, hayatı boyunca hem aşk hem de iş hayatında başarılı olamamıştır. Hep kaybeden tarafta olan Tarık’ın yaşadıkları izleyenleri yine çok güldürecek.

Hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın merakla beklenen romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanan ‘Mutluluk Zamanı’nın çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da 7 haftada gerçekleştirildi.

Yapımını Nulook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ 10 Kasım’da sinema severlerle buluşuyor.

‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Künye

Yapım: NuLook

Yapımcı: Muzaffer Yıldırım

Yönetmen: Şenol Sönmez

Senaryo: Buğra Gülsoy-Ali Erkan Ersezer

İdari Yapımcı: Vural Turunç

Görüntü Yönetmeni: Cengiz Fazlıoğlu

Türü: Romantik Komedi

Oyuncular: Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Levent Öktem, Dila Bayrak

Elçin Sangu

Elçin Sangu

Elçin Sangu Fotoğrafları

Barış Arduç

Barış Arduç

Barış Arduç Resimleri

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler