Ceza'dan Yeni Albüm Müjdesi

Ceza'dan Yeni Albüm Müjdesi

Rap müziğin en sevilen isimlerinden Ceza İstanbullu müzikseverlerle buluştuğu konserinde Yeni albüm hazırlıklarının bittiğini yakında yeni bir albümle hayranlarıyla buluşacağı müjdesini verdi.

A+A-

Türkiye’nin en sevilen Rap sanatçılarından Ceza, uzun bir aradan sonra “fizy Kış Konserleri” kapsamında İstanbullu müzikseverlerle buluştu. Sevilen rapçi, geçtiğimi Cumartesi akşamı MOI Sahne’de gerçekleşen konserde, gece boyunca bir an bile yerinde durmadı ve enerjisiyle büyük beğeni topladı. Salonu hınca hınç dolduran müzikseverler ise, gece boyunca Ceza’nın coşkusuna eşlik etmeyi ihmal etmedi. Ceza muhteşem konserinde, hayranlarına yeni albümün hazır olduğunun müjdesini de verdi.

Rap müziğin en sevilen isimlerinden Ceza, geçtiğimiz Cumartesi akşamı, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği “fizy Kış Konserleri” kapsamında MOI Sahne’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

MTV EMA ödülünü alan ilk Türk müzisyen olan Ceza, merakla beklenen konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konser boyunca yerindebir an bile durmayan Ceza, sahne enerjisi ile sevenlerine coşku dolu bir gece yaşattı.

Salonu hınca hınç dolduran Ceza hayranları, konserin ilk dakikalarından itibaren sahnenin önüne geldi ve sevilen rapçiye tüm şarkılarda eşlik etti.

Ceza, uzun bir aradan sonra verdiği ilk İstanbul konserinde, sevenlerine yeni albüm müjdesi vermeyi de ihmal etmedi. Albümün hazır olduğunu belirten sanatçı, kısa bir zaman sonra müzikseverlerin beğenisine sunulacağını söyledi