Çimlerde konser keyfi sürüyor

Çimlerde konser keyfi sürüyor

Buca Belediyesi'nin, genç müzik gruplarını kent sakinleriyle buluşturduğu 'Çim Konserleri' Hasanağa Bahçesi'nde devam ediyor.

A+A-

Buca Belediyesi'nin, genç müzik gruplarını kent sakinleriyle buluşturduğu 'Çim Konserleri' Hasanağa Bahçesi'nde devam ediyor. Bucalılar; akustik, etnik ve pop müzik dallarında her gün farklı bir grubun sahne aldığı konserler serisinde, açık havada yeşillikler arasında müziğin büyülü dünyasına yolculuk imkanı yakalıyor. Müzikseverlere tadına doyulmaz saatler yaşatan çim konserleri 13 Ekim'e kadar sürecek.

Buca Belediyesi Hasanağa Bahçesi’nde Buca Çim konserleriyle müzikseverleri ağırlıyor. Buca’nın yeşil doğasıyla ünlü Hasanağa Bahçesi’nde düzenlenen konserler Bucalılara tadına doyulmaz saatler sunuyor.

Buca Çim Gençlik konserlerinde her gün farklı bir grup sahne alıyor.HasanağaBahçesin’nde kurulan özel sahnede performans sergileyen gruplar akustik, etnik, pop müzik dallarında konserler veriyor.

Yeşillikler içinde yer alan açık hava sahnesinde müzik dinlemenin huzur ve keyfini yaşatan konserler 18.00-19.00 saatleri arasında müzikseverleri ağırlıyor. Temiz havada, doğayla baş başa müziğin büyülü dünyasını sunan konserler serisi 13 Ekim’e kadar devam edecek