Damla Sönmez ve Mert Fırat Aşk ve Gurur'u anlattılar!

Damla Sönmez ve Mert Fırat Aşk ve Gurur'u anlattılar!

Modern bir Sindirella masalına benzeyen dizinin heyecanını Mert Fırat ve Damla Sönmez Uludağ soğuğunda şömine başında anlattılar.

A+A-

Show TV'nin Limon Film / Hayri Aslan imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, aşk dolu hikayesiyle Pazar akşamları ilgiyle izlenen dizisi "Aşk ve Gurur"un başrol oyuncularından Mert Fırat ve Damla Sönmez HT Pazar'a konuştu. Modern bir Sindirella masalına benzeyen dizinin heyecanını Uludağ soğuğunda şömine başında anlattılar.

Damla Sönmez ve Mert Fırat "Aşk ve Gurur" dizisinde; beş çocuklu bir ailenin kızı Zeynep ve ansızın onun karşısına çıkan İstanbul'un köklü ailelerinden birinin genç varisi, karizmatik Kenan karakterlerini anlatmanın yanı sıra, aşktan oyunculuğa,mesleki seçimlerden ilişkilere en içten cevapları verdiler. Damla Sönmez "Dizinin kadınları çok güçlü. Zeynep 'in kanadında her şeyi tek başına yapması, hayatındaki güvenli liman ve kalp çarpıntısıyla neler değişecek onları görüyoruz" diye tanımladı. Mert Fırat ise " karakterlerin zafiyetleri, önyargıları, nasıl bir aşk yaşayacakları çok hızlı anlaşılıyor. Bunun nasıl yaşanacağı önemli. Çünkü aşkı zaten biliyoruz." dedi.

Aşk ve Gurur

Aşk ve Gurur

Aşk ve Gurur

İlgili Haberler