Demet Akalın yeni klibini "Nazar" isimli şarkısına çekti

Demet Akalın yeni klibini "Nazar" isimli şarkısına çekti

Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın, Nihat Odabaşı’nın kamerasının karşısına geçerek en çok istek alan “Nazar” şarkısını kliplendirdi.

A+A-

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın kariyerinin 20. yılını kutladığı özel albümü Rakipsiz’in satış rakamlarıyla şimdiden rakiplerine fark atarak, bir kez daha rekor kırmaya devam ediyor.

YENİ KLİP : “NAZAR”A

Satış rekorları kıran albümü için Demet Akalın, ünlü yönetmen Nihat Odabaşı’nın kamerasının karşısına geçerek en çok istek alan “Nazar” şarkısına da bir klip çekti.

Sözü ve bestesi Gökhan Özen imzası taşıyan “Nazar”’ın klip çekimleri İstanbul ‘da gerçekleşti. Saç ve makyajını Önder Tiryaki’nin yaptığı çekimde Demet Akalın ‘ın kısa saçlı halleri sosyal medya da hayranları tarafından çok beğenildi.

40 kişilik bir ekibin çalıştığı ve önümüzdeki hafta yayına girecek olan Demet Akalın ‘ın yeni klibi Rihanna’nın bir çok klibinde beraber çalıştığı kurgularını yapan Guerilla Hollywood montajı ise Deji Laray tarafından Los Angeles’da yapılacak.