Dünyaca Ünlü Stratejist Richard Mosley Ülkemize Geliyor

Dünyaca Ünlü Stratejist Richard Mosley Ülkemize Geliyor

Dünyanın en önemli işveren markalarını buluşturan People Make The Brand Konferansı’nın konuşmacıları arasında Universum Global’in Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley de yer alıyor.

A+A-

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli işveren markalarını buluşturan People Make The Brand Konferansı’nın konuşmacıları arasında Universum Global’in Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley de yer alıyor.

İnsan kaynakları, pazarlama ve iletişim dünyasını bir araya getiren, sektörün nabzını ve geleceğini belirleyen People Make The Brand konferansında işveren markasında uzmanlığı, sektörel araştırmaları ve verdiği konferanslarla dikkat çeken dünyaca ünlü isim Richard Mosley de yer alıyor. Dünyanın lider işveren markası araştırma şirketi Universum Global’in Strateji Başkan Yardımcısı olan Richard Mosley konferansta işe alım dünyasının ve işveren markasının geleceğini şekillendiren beş önemli trende ışık tutacak.

Konferansın merakla beklenen konuşmalarından birini yapacak olan Mosley, kalabalık kanallarda spesifik aday profillerini hedefleme sürecinde kullanılan “İlişkilendirilmiş İçerikler”i ele alacak ve ardından “Yapay Zeka”, “Sanal Gerçeklik”, “Sürükleyici Oyunlaştırma” ve “Tahmine Dayalı Analitik” araçlarından bahsedecek.

İşveren markası alanındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarının sunulacağı People Make The Brand Konferansı sektörün geleceğini belirleyen Y kuşağı ile gerçekleşen Universum İdeal İşveren Araştırması’nın sonuçlarının açıklanmasıyla da dikkat çekiyor.

Konferansın konuşmacıları arasında Vodafone Global İşe Alım Ve İşveren Markası Başkanı Catalina Schveninger, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Garanti Bankası İnsan Kaynakları Koordinatörü Burak Yıldıran, Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli, Universum Global Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley yer alacak. Konferansın bu yıl da moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yürütecek.

Garanti Bankası’nın sponsorluğu ile Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand Konferansı 24 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları ve iletişim profesyonellerine ev sahipliği yapacak.