Efsane telefon Nokia 3310 yenilendi!

Efsane telefon Nokia 3310 yenilendi!

Cep telefonu kullanımının bu kadar yaygın olmadığı ve akıllı telefonların olmadığı zaman diliminden döneminin efsane telefonu olan Nokia 3310 yeniden geliştirilerek piyasaya sürülüyor.

A+A-

Efsane telefon Nokia 3310 yenilendi. Yenilenen Nokia 3310'un fiyatı belli oldu. Cep telefonu kullanımının bu kadar yaygın olmadığı ve akıllı telefonların olmadığı zaman diliminden döneminin efsane telefonu olan Nokia 3310 yeniden geliştirilerek piyasaya sürülüyor. İlk gelen bilgilere göre yeni Nokia 3310’un fiyatının 150-200 Euro arasında olacağı tahmin ediliyor.

17 YIL ARADAN SONRA

İlk olarak 2000 yıllarda piyasaya sürülen Nokia 3310 aradan geçen 17 yıldan sonra tekrar kullanıcıların beğenisine sunulacak. Geçen 17 içerisinde teknolojide bir çok değişikliğin yaşandığı göz önüne alındığında yenilen Nokia 3310’un daha akıllı teknolojiler barındırması bekleniyor.

DÜNYA MOBİL KONGRESİNDE TANITILACAK

Nokia’nın bu ay sonunda gerçekleştirilecek Dünya mobil kongresinde yeni ürünü New Nokia 3310’u tanıtması bekleniyor. Nokia’nın Microsoft ile yaptığı anlaşma sonrasında 5 yıl kendi markalı ürünlerini çıkarmayacağını biliniyordu. Bu süre geçen yıl bitmesi ile firna yeniden çalışmalara başladı.

TASARIM ESKİYİ ANDIRACAK İÇERİSİ FARKLI OALCAK

Nokia’nın yeni modelinin tasarımının eski Nokia 3310’u andırması bekleniyor fakat şimdiye kadar yeni bir görsel veya teknik özellikler konusunda detaylar kesinleşmiş değil. Beklentilerin başında akıllı telefon üzerinde Android 7.0 işletim sisteminin kullanılması geliyor. Yeni akıllı telefon Nokia isim hakkını alan HMD Global firması tarafından tanıtılacak olan yeni 3310'un eski başarısını yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu.