Emir Benderlioğlu, Piri reis’e hayat verecek

Emir Benderlioğlu, Piri reis’e hayat verecek

Güçlü kadrosuyla öne çıkan diziye son olarak ‘’Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’ dizisiyle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu dahil oluyor

A+A-

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan’ın yer aldığı, senaryosunu Serdar Özönalan ve Hasan Erimez’ in birlikte kaleme aldıkları dizi ‘’Barbaroslar: Akdeniz’ in Kılıcı‘’ Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarına damgasını vurmaya devam ediyor.

Güçlü kadrosuyla öne çıkan diziye son olarak ‘’Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’ dizisiyle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu dahil oluyor.

Denizcilik alanında zamanının en önemli bilim adamları arasında yer alan, Türk denizcilik tarihinin parlayan yıldızı Piri reis’e hayat verecek olan başarılı oyuncu Benderlioğlu, 12. Bölüm itibariyle ekranlarda olacak.

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Pelin Akil ve Bahadır Yenişehirlioğlu ‘nun başrollerini paylaştığı; Cemre Gümeli, Yetkin Dikinciler, Okan Şenozan, İsmail Filiz, Caner Topçu, Aytek Şayan, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek, Tolga İskit, Doruk Nalbantoğlu, Murat Göçmez, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar, Ümit Çırak ve Devrim Evin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizi; Midilli’ den çıkan Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın tehlikelere göğüs gerip yükselerek denizlerin fatihi olmalarını ve Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler