Esin İris - Bir Aşk Yok

“Bu Gece” şarkısıyla çok iyi bir çıkış yakalayan ve listelerde kısa sürede zirveye oturan Esin İris, bugün Sony Music etiketiyle yayımlanan ilk single çalışması “Bir Aşk Yok” ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Sözleri Esin İris’e, bestesi yine Esin İris, Orhun Ozan ve Özgür Aksüyek’e ait olan single çalışmasının aranjesini ise İskender Paydaş üstleniyor.

 Bir ayrılığın üstesinden birlikte gelen üç kız arkadaşın evde geçen eğlenceli ve renkli klibinin yönetmen koltuğunda Irmak Unutmazbaş ve Derhan Okay‘ı görüyoruz. Klipte Esin İris'e Alper Etiş, Hande Dilan Hancı ve klibin art direktörlüğünü de üstlenen Cansu Taştan eşlik ediyor.

Gökçe'nin "Tuttu Fırlattı", "Ne Yapardım" ve "Oh Olsun”, Kolpa'nın "Hiç Bitmez Bu Masal", Ayhan Sicimoğlu'nun "En Estambul", "Arkana Bakma" ve "Nadie Como Tu" şarkılarının ve daha birçoklarının sözlerinin yazımını sanatçılarla birlikte gerçekleştiren, ayrıca Keremcem'in "Aptal Aşık" ve Koray Candemir'in de "Kalan Giden Benim" şarkısının sözlerini yazan genç sanatçı; “Yine Mavi” albümünde olduğu gibi yine güçlü yorumcu kimliğiyle karşınıza çıkıyor. Esin İris, kısa sürede müzikseverler tarafından büyük beğeni toplayan “Yine Mavi” albümüyle ve şimdi de “Bir Aşk Yok”  singleı ile yeni neslin pop yıldızı olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor...

14 Mayıs 2017 Pazar 00:55
Benzer Videolar