Eski Sevgili filminin set fotoğrafları ortaya çıktı

Eski Sevgili filminin set fotoğrafları ortaya çıktı

Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmin kamera arkası görüntülerinde Bade İşçil’i kucağında bir horozla yolculuk yaparken görüyoruz.

A+A-

Başrollerini Bade İşçil ve Tolgahan Sayışman’ın paylaştığı Eski Sevgili filminin set fotoğrafları ortaya çıktı. Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmin kamera arkası görüntülerinde Bade İşçil’i kucağında bir horozla yolculuk yaparken görüyoruz.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Bade İşçil’in Tolgahan Sayışman’la başrollerini paylaştığı Eski Sevgili filminin çekim sürecinden renkli kareler yayınlandı. Çekimleri kısa süre önce tamamlanan ve Mayıs ayında izleyici ile buluşması beklenen filmin araba sahnesinde; Bade İşçil’in kucağında bir horozla yolculuk yaptığına, Tolgahan Sayışman’ın ise şoför koltuğundaki zor anlarına şahit oluyoruz.

Tolgahan Sayışman’ın Doktor Barış, Bade İşçil’in Feride rolünü üstlendiği, 63 defa ayrılıp barışan bir çiftin hikayesine tanık olacağımız, konusuyla merak uyandıran filmin çekim sürecinden paylaşılan karelerde Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’in selfie çektiği doğal anları da ilgi uyandırıyor.

Merakla beklenen ‘Eski Sevgili’ filmi, yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın, yapımcılığını Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen'in üstlendiği Bpn İstanbul ve Play Plus Medya ortak yapımı olarak çekildi.

Bade İşçil

Bade İşçil

Bade İşçil Resimleri

İlgili Haberler