Ezgi Mola, Maide kılığında düğün bastı

Ezgi Mola, Maide kılığında düğün bastı

Ezgi Mola, canlandırdığı fenomen karakter Maide Teyze kılığında düğün bastı ve Erik Dalı adlı şarkıyı seslendirdi.

A+A-

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, öyküsü Ezgi Mola’ya ait olan, senaryosunu Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç’in  kaleme aldığı 'Maide'nin Altın Günü' 8 Aralık Cuma günü vizyona girdi. 

Ezgi Mola, Maide'nin Altın Günü adlı komedi filmi için Emir Yargın ile birlikte Erik Dalı adlı şarkıyı seslendirdi. Şarkının klibi için bir ilke imza atan Mola, Maide kılığında düğün bastı. İzleyenleri kahkahaya boğacak klip için Mola, Mesut Can Tomay ve Emir Yargın, Sultangazi'de bir düğün salonuna giderek davetlilerin arasına karıştı. Genç çiftle ve davetlilerle uzun süre dans eden Ezgi Mola, gelin ve damada altın taktı.

"Erik Dalı"nı söyleyerek davetlileri coşturan Mola, ardından hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Maide'nin Altın Günü"nün kısaca hikayesi ise şöyle; Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhurdur. Kısırları, börekleri, eğlencesi dillere destandır. Altın günlerinden birinde Maide'nin aile yadigarı gerdanlığı çalınır. Gerdanlığı bulmak için İstanbul dışından gelen ergen yeğeni Yağmur ile bir liste yaparlar. Güne gelen kadınların tek tek peşine düşecekleri bu macerada başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir.

Ezgi Mola

Ezgi Mola

Ezgi Mola Resimleri

İlgili Haberler