Fazilet Hanım ve Kızları görücüye çıktı!

Fazilet Hanım ve Kızları görücüye çıktı!

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları’nın” merakla beklenen tanıtımı görücüye çıktı.

A+A-

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları’nın” merakla beklenen tanıtımı görücüye çıktı. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor.

Bir tarafta Boğaz’ın incisi bir yalı diğer tarafta, varoşun incisi Fazilet Hanım, ve kızları… Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizi, 25 Mart Cumartesi Star'da başlıyor.

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarınıkızlarında gören,Fazilet Hanım karakterini canlandıran Nazan Kesal’in gerçekçi oyunculuğu daha ilk tanıtımda hikayenin sürükleyici etkisini hissettirdi.

Fazilet Hanım’ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasınınonları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceği ise izleyiciler için merak konusu.

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer aldığı “Fazilet Hanım ve Kızları” 25 Mart Cumartesi 20:00’de Star Tv’de!