Fenerbahçe'den Fabregas Transferi İddialarına Açıklama

Fenerbahçe'den Fabregas Transferi İddialarına Açıklama

Sarı lacivertli kulüp Fenerbahçe Fabregas ve çok konuşulan transferleri hakkında Ahmet Ercanlar’a bomba gibi açıklamalar yaptı.

A+A-

Fenerbahçe, konuşma esnasında kulübün transfer gündemiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Oldukça hareketli günleri bekleyen takım oyuncuları aklındaki oyuncuları değerlendirdi.

Kjaer için rekor fiyat

Dünyanın en prestijli spor kulüplerinden birinin Simon Kjaer’e teklif götürmeye hazırlandığı belirtilen konuşmada, kulübün isminin şu anda gizli kaldığı vurgulandı. Manchester United’ın olması muhtemel takımın teklifinin ise 20 milyon euro üzerinde olduğu ve bunun bir Türkiye takımı oyuncusu için rekor bir rakam olduğu belirtildi.

Fener’den Febragas’a yeşil ışık

10 numaranın verileceği yeni transfer yıldızı için Febragas’ı düşünen Fenerbahçe, Febragas’ın ara transfer için Chelsea’den ayrılacağına kesin gözüyle bakıyor. Takım, şimdilerde oyuncunun Türkiye’ye gelme olasılığını ve teklif götürülecek olan fiyatı araştırmakta. Ancak imkanlar uygun olduğunda 10 numarayı Febragas’ın alacağı düşünülüyor.

Emenike’ye Çin’den talep

Çin Kulüpler Emenike için 12 milyon euroyu bulan bir teklif sunarken yine kulübün adı açıklanmadı. Aziz Yıldırım’ın başkanlığında benzer tekliflerin reddedildiği hatırlatılırken, bu defa oyuncunun transfer edilmesinin ise şaşırtıcı olmayacağı gelen yorumlar arasında yer aldı.

Romeo için ciddi adımlar

Daha öncelerde de görüşme sağladığı Oscar Romeo için bu defa kesin adımlar atan sarı lacivertli kulüp, Arjantin’den gelen haberlere göre Racing ile Romeo için protokol imzalamak üzere masaya oturdu. 24 yaşındaki Romeo’nun Paraguay Milli Takımı oyuncusu olmasının yanında geleceği parlak bir oyuncu olarak değerlendirilmesi, F.Bahçe için büyük bir yatırım olarak değerlendiriliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler