Fi, iki sezonuyla toplam yüz milyon izlemeye ulaştı

Fi, iki sezonuyla toplam yüz milyon izlemeye ulaştı

Azra Kohen’in çok-satar Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlanan Fi, iki sezonuyla toplam yüz milyon izlemeye ulaştı.

A+A-

Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayınlanan, yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı; başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi ve Tülay Günal'ın paylaştığı Fi, hem ilk sezonu hem Çi sezonuyla büyük ilgi görüyor. 

Bir dizi fenomeni

Azra Kohen’in çok-satar Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlanan Fi, iki sezonuyla toplam yüz milyon izlemeye ulaştı. Yayınlanan 15 bölümüyle,  17 milyon farklı kişi tarafından izlenen Fi, Türkiye'de internet kullanıcılarının büyük bölümüne ulaşmayı başardı.

Yalnızca puhutv'de yayınlanan ve dijital mecraya özel olarak hazırlanan Fi; oyuncu kadrosu, çarpıcı hikayesi ve yüksek prodüksiyonuyla Türk dizi sektörünün dijital çağının öncü yapımı olarak tarihe geçti.

Artık ayda üç bölüm

Sezona haftalık bölümlerle başlayan Fi, Çi sezonunda yoluna ilk sezonda olduğu gibi her ay üç bölüm yayınlanarak devam edecek. 8 Aralık'ta 4. bölümü izleyicisiyle buluşacak olan Fi'nin Çi sezonu 15 ve 22 Aralık'ta da 5. ve 6. bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Foto Galerisi

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür Resimleri

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç Resimleri